سوالات متداول

بر اساس قوانین بازارهای مالی در سراسر جهان، احراز هویت مشتریان باید با هدف جلوگیری از هر گونه سوء استفاده احتمالی صورت بگیرد. به عبارتی این کار یک الزام است. برای شروع فقط باید اطلاعاتی محدود ارائه کنید. به منظور ارتقای سطح و از بین بردن محدودیت‌ در تبادلات، نیاز است اطلاعات بیشتری به ارائه کنید. شایان ذکر است دنیای کوین خود را ملزم به حفظ اسرار و اطلاعات کاربران می‌داند و این مدارک فقط جهت بررسی صحت اطلاعات وارد شده توسط شما استفاده خواهد شد.

فرآیند احراز هویت در صورتی که تمام اطلاعات را به طور کامل و صحیح وارد کرده باشید به طور اتوماتیک انجام خواهد شد. در صورت نقص در اطلاعات به کارشناس سایت ارسال و در ساعت کاری همان روز بررسی خواهد شد.

فرآیند احراز هویت در سایت دنیای کوین به آسانی و سریع طبق مراحل زیر انجام خواهد شد: تایید شماره همراه: شماره همراه ثبت شده میبایست به نام شخص کاربر باشد تایید ایمیل: پس از ثبت نام موفق، بایستی ایمیل شما تایید شود، تا برای مواردی نظیر: ورود به سایت، فراموشی رمز عبور، دریافت رسید انجام تراکنش ، آگاهی از اطلاعیه‌ها ،کمپین‌ها و... از این ایمیل تایید شده استفاده شود. تایید تلفن ثابت : به توصیه پلیس فتا در صورت نیاز به شناسایی و پیگیری موارد احتمالی سوء استفاده، تلفن ثابت برای احراز هویت الزامی ست.(شماره تلفن ثبت شده باید متعلق به خود شخص یا شخص دیگری که او را تایید می‌کند، باشد) تایید حساب بانکی: برای مبارزه با پولشویی کاربر ثبت نام شده تنها امکان خرید با کارت‌هایی که به نام خودش است و قبل از خرید در سایت ثبت و تایید شده را خواهد داشت. :در عکس ارسالی بایستی اصل مدرک شناسایی معتبر را همراه با یادداشتی دست نویس با متن زیر در کنار چهره خود نگه دارید. عکس سلفی: عکس سلفی باید مطابق شکل زیر باشد. در هنگام عکس گرفتن لطفا موارد ذیل را رعیات بفرمایید: عکسها کاملا واضح و شفاف باشند. عکس احراز هویت باید به همراه کارت ملی باشد. تصویر صورت شما در عکس احراز هویت باید واضح باشد. امضاء و تاریخ در پایین برگه الزامی است. متن نوشته شده در عکس احراز هویت مطابق با متن تصویر زیر باشد. متن نوشته شده باید حتما به صورت دست نویس باشد.