سوالات متداول

پس از تایید احراز هویت، از طریق منوی ثبت سفارش با انتخاب ارز مورد نظر خود و میزان خرید خود و سپس وارد کردن آدرس کیف پول ارز دیجیتال خود یا استفاده از کیف پول سایت دنیای کوین به آسانی می‌توانید در سایت عملیات خرید را انجام دهید.

جهت فروش ابتدا باید در سایت ثبت نام و سپس مقدار ارز دیجیتال خود را وارد کرده و مقدار قابل پرداخت به شما به صورت لحظه ای و قطعی نمایش داده می‌شود. مراحل را تا انتها ادامه داده و فروش خود را ثبت کنید (جهت فروش به وبسایت نیازی به احراز هویت نیست).

حداقل خرید و فروش از وب‌سایت با توجه با محدودیت‌های وب سایت‌های خارجی در زمان ارسال کوین یا تبدیل کوین مبلغ 500 هزار تومان است. با توجه به اینکه حداقل انتقالات توسط شبکه ارزها مشخص می شود، ممکن است این میزان بالاتر باشد و میزان دقیق آن در زمان خرید در کادر زرد رنگ به شما نمایش داده می شود.

هش یا کد تراکنش TXID آدرس منحصر به فرد برای هر تراکنش است که در بلاکچین به عنوان تاییدیه برای پرداخت ثبت می شود. به طور معمول هش ترکیبی از اعداد و حروف کوچک است. (برای ریپل حروف بزرگ هم وجود دارد). هر زمان شما پرداختی را انجام دهید در کیف پول خود می توانید در لیست تراکنش ها هش یا TXID مربوطه را ببینید.

پرداخت کوین خریداری شده در سایت از دو طریق درگاه بانکی یا حواله امکان پذیر میباشد. شایان ذکر است پیش فرض سیستم استفاده از درگاه بانکی میباشد و برای پرداخت از طریق حواله میبایست قبل از پرداخت با کارشناسان سایت هماهنگی لازم صورت پذیرد. در غیر اینصورت مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد.

اگر سفارش ثبت شده در بازه زمانی 8 الی 22 باشد ، دنیای کوین در لحظه ارز مورد نظر شما را خریداری و به حساب کیف پول شما ارسال میکند. در ساعات غیر از آن به روز کاری بعد موکول خواهد شد.

بعد از تایید تراکنش و رسیدن ارز در کیف پول دنیای کوین، سامانه پرداخت سایت ، انتقال وجه را به صورت پایا انجام می دهد. اگر پرداخت در روزهای تعطیلات انجام شده باشد، وجه در اولین روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد.

خطای به وجود آمده مربوط به سایت نمی باشد و مربوط به درگاه بانکی است. اگر تا 72 ساعت آینده مبلغ به حساب شما برنگشت در تیکت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

ثبت سفارش خرید و فروش در دنیای کوین به طور 24 ساعته انجام خواهد شد

در صورتی کاربر آدرس کیف پول مدنظر خود را به اشتباه واردکند دو حالت پیش خواهد آمد: • آدرس کیف پول اشتباه وارد شده وجود نداشته باشد، در اینصورت پیغامی از طرف سایت مبنی بر اشتباه بودن آدرس کیف پول وارد شده به کاربر فرستاده و کاربر میتواند آدرس کیف پول خود ار تصحیح نماید. • آدرس کیف پول وارد شده موجود باشد، در اینصورت ارز خریداری شده به آدرس کیف پول ثبت شده داخل فاکتور ارسال و امکان استرداد ارز وجود ندارد.

با توجه به لحظه ای بودن قیمتها امکان لغو سفارش وجود ندارد.