راهنما

.1 پس از تکمیل ثبت نام به طور خودکار به صفحه ورود کاربری هدایت شده و با وارد کردن ایمیل یا شماره موبایل به همراه پسورد وارد پنل کاربری شوید.

.2 جهت تکمیل احراز هویت طبق شکل زیر از منوی سمت راست وارد بخش احراز هویت شوید یا در کادر بالای صفحه برای تکمیل کیلیک کنید را بزنید..3 برای تکمیل فرایند احراز هویت لطفا اطلاعات زیر را تکمیل بفرمایید: در بخش اول اگر در زمان ورود برای اولین بار با شماره موبایل وارد شدید پس از وارد کردن کد تایید ، شماره همراه شما تایید شده است در غیر اینصورت می توان با وارد کردن شماره موبایل در کادر درخواست کد تایید دهید..4 پس از وارد کردن اطلاعات اولیه رمز یکبار مصرف به شماره همراه تان ارسال میگردد. کد ارسال شده را وارد کنید و وارد حساب کاربری خود شودبخش دوم پس از وارد آدرس ایمیل خود، لینک فعالسازی برای شما ارسال میگردد. جهت تایید آن به ایمیل خود مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک کنید.بخش سوم شماره تلفن ثابت را که پاسخگو هستید را به همراه کد شهر آن وارد کنید.چند لحظه پس از وارد کردن شماره تلفن ثابت ، تماس خوکار از سوی سایت دنیای کوین با شما گرفته میشود و کد تایید قرائت میگردد. جهت تایید میبایست کد را وارد و دکمه تایید را بزنید.بخش چهارم اطلاعات حساب بانکی خود را به دقت وارد بفرمایید. در این خصوص موارد ذیل را مدنظر داشته باشید اطلاعات حساب بانکی حتما میبایست به نام شخص کاربر باشد و امکان وارد کردن اطلاعات حساب بانکی شخص دیگری وجود ندارد
در زمان انجام معامله در سایت دنیای کوین فقط مجاز به واریز یا برداشت از اطلاعات حساب وارد شده میباشید
تصویر کارت بانکی خود را به طور واضح و شفاف بارگذاری کنید.5.در این بخش اطلاعات هویتی و متن تعهد نامه خرید و فروش در سایت را با توجه به موارد زیر تکمیل نمایید: اطلاعات هویتی میبایست متعلق به شخص کابر بوده و مطابق با اطلاعات مندرج در کارت ملی آن شخص باشد.
جهت مشاهده متن تعهدنامه بر روی عکس آن کلیک کنید.
متن تعهد نامه را به صورت دست نوشته با خط خوانا مطابق با نمونه عکس ، در سایت بارگذاری کنید.