راهنما

چگونگی خرید ارز از سایت دنیای کوین

1. برای اقدام به خرید ارزها ابتدا از منوهای سمت چپ وارد قسمت ثبت سفارش می شویم

2. از بخش شماره دو مطابق شکل ارز مورد نظر را انتخاب می کنیم پس از آن می توان نمودار آن را طبق شکل مشاهده و قیمت لحظه ای آن مشخص می شود.

3. در این قسمت نکات مربوط به سفارش قابل مشاهده می باشد از قیبل حداقل میزان خرید ، ضریب ها و موارد شرایط آن را می توانید ببینید

4. اینجا مقدار ارز مورد نیاز خود را وارد کنید تا معادلی تومان آن به صورت اتوماتیک برای شما محاسبه شود

5. در صورتی که مقدار ارز مورد نیازتان را نمی دانید با مشخص کردن بودجه خرید ، سیستم اتوماتیک آن را مشخص می کند.

6. در این بخش می توانید شبکه انتقال مورد نظر خورد را انتخاب کنید ، لازم به ذکر است که برخی شبکه ها برای ارزها در شبکه جهانی فعال نمی باشد.

7. در این قسمت آدرس کیف پول خود که می خواهید ارز دیجیتال به آن ارسال شود را وارد کنید . پیشنهاد می شود در این قسمت از وارد کردن دستی آدرس خودداری کرده و آدرس را کپی کنید و پس از کپی حتما ابتدا و انتهای آدرس را مجدد چک کنید چون در صورت وارد کردن اشتباه آدرس امکان برگشت ارز در شبکه جهانی وجود ندارد.

8. در صورتی که از سایت کد تخفیف دریافت نمودید می توانید با وارد کردن آن و زدن دکمه تایید آن را اعمال کنید.

9. در سایت دنیای کوین با وجود کیف پول اختصاصی این امکان وجود دارد که بدون پرداخت کارمزد شبکه جهانی و صرفه جویی در مبلغ خرید ارز را در کیف پول اختصاصی خود در وب سایت نگهداری کنید و هر زمان نیاز به انتقال یا فروش آن داشتین اقدام کنید ( در این حالت دیگر نیازی به پر کردن قسمت شماره 7 آدرس کیف پول ندارید.

10. در این بخش می توانید از طریق موجودی کیف پول خود یا کارت بانکی اقدام کنید.

11. در مرحله بعدی وارد درگاه پرداخت شده و پس از انجام عملیات پرداخت ، سفارش شما ثبت شده و سایر اقدامات به صورت اتوماتیک توسط سایت انجام می شود.


چگونگی فروش ارز به سایت دنیای کوین

.1 برای اقدام به فروش ارزها ابتدا از منوهای سمت چپ وارد قسمت ثبت سفارش می شویم

.2 از بخش شماره دو مطابق شکل ارز مورد نظر را انتخاب می کنیم پس از آن می توان نمودار آن را طبق شکل مشاهده و قیمت لحظه ای آن مشخص می شود.3. در این قسمت نکات مربوط به فروش قابل مشاهده می باشد از قیبل حداقل میزان فروش ، ضریب ها و موارد شرایط آن را می توانید ببینید

4. اینجا مقدار ارزی که برای فروش در نظر گرفتید را وارد کنید تا معادلی تومان آن به صورت اتوماتیک برای شما محاسبه شود

5. در صورتی که مقدار ارز فروش را نمی دانید با مشخص کردن مبلغ ریالی ، سیستم اتوماتیک مقدار آن را مشخص می کند.6. در این بخش می توانید شبکه انتقال مورد نظر خورد را انتخاب کنید ، لازم به ذکر است که برخی شبکه ها برای ارزها در شبکه جهانی فعال نمی باشد.

7. در این بخش می توانید با اسکن بارکد آدرس کیف پول دنیای کوین به راحتی آدرس مقصد را بیابید

8. روش دیگر برای دریافت آدرس مقصد مطابق شکل کپی کردن آن و وارد کردن در آدرس مقصد ولت شماست

9. این بخش در واقع کد پیگیری تراکنش انتقال است که می توانید پس از انجام تراکنش در کیف پول مبدا در بخش اطلاعات تراکنش ( Transaction Information ) با اسم TXID یا TXHash پیدا کنید و در کادر شماره 9 کپی کنید.10 در صورتی که ارزی که می خواهید بفروشید در کیف پول سایت دنیای کوین هست ، این گزینه را انتخاب کنید و از مزیت عدم پرداخت فی انتقال شبکه بهرمند شوید.

.11 در این بخش می توانید انتخاب کنید که دریافت پول به حساب شما واریز شود یا در کیف پول شما ذخیره گردد..12 پس از انجام مراحل بالا سفارش شما ثبت شده و سایر اقدامات به صورت اتوماتیک توسط سایت برای پرداخت به شما انجام می شود.